Čmerove podaje razigrale soigralce

ELE 15. november, 2004
202
Šoštanj – Elektra je dobila tudi drugo tekmo pred domačim občinstvom, tokrat proti mladi ekipi Kraškega zidarja. V prvem polčasu je bil dvoboj zelo ...

DELO, 15.11.2004:

Šoštanj – Elektra je dobila tudi drugo tekmo pred domačim občinstvom, tokrat proti mladi ekipi Kraškega zidarja. V prvem polčasu je bil dvoboj zelo izenačen, nobena ekipa si ni priigrala vidnejšega vodstva. Pri gostih je bil razpoložen le Mučič, ki je gospodaril pod obema obročema, domačo igro pa je ponovno izvrstno vodil kapetan Miha Čmer.

Tretjo četrtino pa je Elektra po zaslugi odlične in agresivne obrambe začela z delnim izidom 12:3 in ušla na 54:43 – do 33. minute je prednost narasla na 86:58. Z odlično in kolektivno igro je tekmecem težave povzročala z vseh strani, Čmer pa je poleg 19 točk zbral še 12 asistenc.