Članska ekipa KK Elektra pričela s pripravami za sezono 2014/2015

ELE 12. avgust, 2014
223
Članska ekipa KK Elektra pričela s pripravami za sezono 2014/2015

Včeraj je s pripravami začela članska ekipa KK Elektra pod vodstvom trenerja Rajka Rituperja, prisoten je bil tudi uradni predstavnik kluba Franci Vah. Pomočnik trenerja Jernej Kobale se bo zaradi poškodbe treningom pridružil naslednji teden.


Včeraj je s pripravami začela članska ekipa KK Elektra pod vodstvom trenerja Rajka Rituperja, prisoten je bil tudi uradni predstavnik kluba Franci Vah. Pomočnik trenerja Jernej Kobale se bo zaradi poškodbe treningom pridružil naslednji teden.

Na prvi trening je igralce in strokovno vodstvo prišel pozdraviti tudi predsednik kluba Janko Bukovič. Predstavil jim je, da klub trenutno funkcionira dobro, dolgovi se sanirajo ter da se bodo še naprej trudili po najboljših močeh, da bodo vsem igralcem in strokovnemu vodstvu omogočili optimalne pogoje za delo. Sezona v ligi Telemach se bo začela 11. oktobra 2014, žreb bo potekal v petek, 22. avgusta v dvorani Stožice v Ljubljani.

Iskanje