Čast Elektre rešili najmlajši pionirji

ELE 18. november, 2013
180

Vikend, ki je za nami je bil bogat s tekmami mlajših selekcij. Čast Elektre so rešili naši najmlajši pionirji, ki so na uvodnih dveh tekmah deklasirali nasprotnika in zabeležili prvi dve zmagi v letošnjem prvenstvu.

1.SKL za mladince

Elektra šoštanj : HELIOS  71 - 83

20 - 24 17 - 18 22 - 19 12 - 22

17.11.2013 18:00

Dvorana: šD šoštanj
Sodniki: Matevž Germadnik (Celje), Nino Pirtovšek (Maribor)

Kosi Jan 13, Purnat 13

STATISTIKA

Izjava trenerja Dušana Maličeviæa:

Menim, da smo igrali dobro do 37 minute. A košarka se igra 40 minut! Fantje so dali vse od sebe, za kar jim čestitam! Helios je imel v svojih vrstah odličnega Matica Rebeca, ki je dokazal, da ni slučajno igral na tekmi evropskih zvezd (mladih igralcev).

1.SKL za kadete

Slovan : Elektra šoštanj  83 - 66

28 - 11 17 - 17 21 - 21 17 - 17

16.11.2013 09:30

Dvorana: šD Kodeljevo
Sodniki: Matjaž Lovšin (Velike Lašče), Mitja Ofak (Kočevje)

STATISTIKA

Izjava trenerja Vladimirja Rizmana:

Po slabi 1. četrtini (delni izzid 20:0) smo se nato zbrali in preostanek tekme odigrali dobro. Žal visoke razlike nismo mogli nadoknaditi. Tekmo smo igubili za 15 točk. Zaslužena zmaga Slovana na domačem parketu.

1.SKL za starejše pionirje

Elektra šoštanj : Union Olimpija A  44 - 87

11 - 19 8 - 20 10 - 25 15 - 23

17.11.2013 10:00

Sodniki: Darjan Petz (Celje), Marcel Goričan (Polzela)

STATISTIKA

Izjava trenerja Tomaža Hermana:

Gostje iz Ljubljane so glede na svoje motorične sposobnosti (moč,hitrost,koordinacija,preciznost ...) in morfološke znacilnosti (telesna visina), povsem zasluženo zmagali. Mi pa smo se upirali po svojih najboljših močeh.