Aktualni državni prvaki Krke opravičili vlogo favorita

ELE 29. januar, 2014
125

Naši fantje so visoko izgubili proti realno boljši in kvalitetnejši ekipi Krke iz Novega Mesta. Kljub visokem porazu so naši fantje, ob zopet bučni podpori iz tribun, pokazali srčnost, borbenost in veliko željo po dokazovanju. 


MINI POKAL SPAR 

5. Krog, 1. tekma

Elektra šoštanj : KRKA A   66 - 95

17 - 19 12 - 26 14 - 29 23 - 21 28.01.2014 17:30 

Kolo: 5
Dvorana: Osnovna šola šoštanj
Sodniki: Goran štor (Polzela), Grega Oprčkal (Vojnik)

STATISTIKA

Naši fantje so visoko izgubili proti realno boljši in kvalitetnejši ekipi Krke iz Novega Mesta. Kljub visokem porazu so naši fantje, ob zopet bučni podpori iz tribun, pokazali srčnost, borbenost in veliko željo po dokazovanju. V prvi četrtini so igrali res odlično in gostujoči trener je v odmoru med četrtinama imel veliko za povedati svojim igralcem. Kritika je zalegla in aktualni državni prvaki so nato strnili vrste, hitro naredili razliko, ki so jo nato rutinirano zadržali in zasluženo zmagali.

Povratna tekma v Novem Mestu, ki bo le formalnost, bo to nedeljo 2.2.2014 ob 10.00 v športni dvorani Leona štuklja.   

Iskanje