4 LIGA KZS: RADENSKA BREZ MOŽNOSTI V ŠOŠTANJU

ELE 16. januar, 2022
306
4 LIGA KZS: RADENSKA BREZ MOŽNOSTI V ŠOŠTANJU

Radenska Creativ Sobota, ki je v Šoštanj prišla le z 8 igralci, tokrat ni bila kos razigrani domači ekipi, ki je imela na voljo praktično vse košarkarje. Je pa manjkal trener Duško Maličević zaradi okužbe s koronavirusom, kar pa na srečo ni imelo negativnega vpliva na ekipo. Vlogo trenerja je prevzel kapetan Aldin Hasić, ki jo je opravil več kot uspešno. Priložnost za igro so dobili vsi košarkaji. Posledično je bilo ogromno tehničnih napak, vseeno pa veseli dejstvo, da je svojo priložnost za večjo minutažo s pridom izkoristila večina igralcev. V prvi četrtini so gostje še držali priključek, v drugi četrtini pa so košarkaji Elektre s conskim presingom po celem igrišču prisilili nasprotnika v nekaj izgubljenih žog. Doseženih je bilo veliko lahkih košev iz protinapadov in razlika je tako naraščala iz minute v minuto. Članski ekipi Elektre je po nekaj letni odsotnosti ponovno pridružil tudi Kaj Špegel.

15.01.2022, 19:00, Športna dvorana Šoštanj, 10. kolo ELEKTRA ŠOŠTANJ 93:57 RADENSKA CREATIV SOBOTA (20 : 14, 20 : 10, 25 : 17, 28 : 16) Ojsteršek B. 24, Sovič 20, Razdevšek 12, Ojsteršek V. 8, Hasić 8, Ferenc T. 7, Babajić 6, Aračič 4, Špegel 2, Stropnik 2. Statistika Naslednja tekma bo  22. januarja 2022, ko Elektra gostuje na Vranskem.

 

Iskanje