4. LIGA KZS: PRVI PORAZ ELEKTRE

ELE 5. december, 2021
329

Ajdas je prva ekipa, ki je v letošnji sezoni v 4. ligi premagala Elektro. Moštvo iz Lenarta je razen prve polovice prve četrtine vseskozi imelo rahlo prednost, ki je v 2. polčasu počasi, a vztrajno naraščala. Elektra se je nekajkrat uspela približati, vendar kaj več kot to ni zmogla. Močno se je poznala odsotnost igralcev Babajić, Bukovič, Aračič ter Aleksič Kladnik. Gostje so prevladovali predvsem v skoku, dosegli so veliko točk iz 2. in 3. akcij. Met Elektri nikakor ni stekel, zadeli le tri mete za tri točke.

04.12.2021, 20:00, Športna dvorana Šoštanj, 6. kolo ELEKTRA ŠOŠTANJ 73:84 AJADS LENART (19 : 23, 15 : 16, 18 : 25, 21 : 20) Sovič 21, Hasić 19, Ojsteršek V. 17, Ferenc T. 6, Ojsteršek B. 6, Miklavžina 2, Stropnik 2. Statistika Posnetek celotne tekme Naslednja tekma bo  11. decembra 2021 v Novem mestu, ko Elektra odhaja na gostovanje k ekipi Komenda.