4. LIGA KZS: ELEKTRA DO ČETRTE ZAPOREDNE ZMAGE

ELE 21. november, 2021
297

Košarkarji članske ekipe Elektre letos v 4. ligi še ne poznajo poraza. V 5. kolu so bili v gosteh boljši od ekipe Globus iz Ljubljane. Elektra je dobro odprla srečanje ter dobila prvo četrtino z 22:16. V drugi četrtini so bili boljši gostje, ki so na odmor odšli z dvema točkama prednosti (43:41). V drugem polčasu je bila Elektra ves čas v rahli prednosti vse do končnice tekme, ko so gostje s trojko celo izenačili na 78:78. Košarkarji Elektre so le zbrali in na koncu zmagali z rezultatom 81:78. Trenutno na lestvici 4. lige - Zahod zasedajo drugo mesto (4 zmage, brez poraza). Prvi je Dravograd s tekmo več (5 zmag, 1 poraz).

20.11.2021 16:00 Gimnazija Bežigrad, Kolo: 5 KK GLOBUS 78 : 81 ELEKTRA ŠOŠTANJ (16 : 22, 27 : 19, 17 : 24, 18 : 16) Bukovič 25, Sovič 19, Hasić 15, Babajić 12, Ojsteršek V. 6, Aleksič Kladnik 2, Ojsteršek B. 2.  Statistika Izjava trenerja Elektre Šoštanj, Duška Maličevića Posnetek celotne tekme Naslednja tekma bo 1. decembra 2021 v Šoštanju, ko Elektra v zaostalem 4. kolu gosti ekipo Vrani Vransko. Vljudno vabljeni v Športno dvorano Šoštanj.