3. poletni košarkarski tabor

ELE 1. september, 2009
3. poletni košarkarski tabor

3. POLETNI KOšARKARSKI TABOR

Od ponedeljka, 24.8.2009 pa do petka, 28.8.2009 je v šoštanju v organizaciji Košarkarskega kluba Elektra na zunanjem igrišču za športno dvorano potekal 3. košarkarski tabor namenjen dekletom in fantom starim od 8 do 12 let. Udeležilo se ga je 18 otrok. Ena izmed njih, Maja Tajnik, pa je povedala nekaj več besed o samem taboru.

»Letos sem se skupaj z bratom Igorjem vključila v poletni košarkarski tabor. Tabor je potekal od ponedeljka do petka. Zjutraj smo začeli z vajami, potem pa smo igrali košarko. Odlične so bile tudi naše malice. Vsak dan smo imeli razna tekmovanja, kjer smo se zelo zabavali. Poleg tega, da sem se naučila veliko novega, se mi zdi, da sem postala tudi bolj samostojna.

Odločila sem se, da bom nadaljevala družinsko tradicijo in tako kot moja mama, teta in brat, tudi jaz trenirala košarko. Pri košarki sem spoznala tudi veliko novih prijateljev. Imeli smo super trenerje. Če bo le mogoče, bi se tudi naslednje leto udeležila tabora. Da pa je bilo vse še boljše, je vsak izmed nas dobil novo košarkarsko žogo in majico. Vse je bilo super.«

FOTOGALERIJA S TABORA

SKUPINSKA FOTOGRAFIJA V VEČJEM FORMATU (1200x800 pix)