2. SKL: Plama Pur premočna za Elektro

ELE 27. november, 2016
257

Elektra se je dobro upirala proti favorizirani ekipi Plame Pur, ki samo z enim porazom trenutno zaseda 3. mesto na lestvici 2. SKL. Domači so zelo dobro začeli srečanje in dobili prvo četrtino 19-11. Sredi druge četrtine so gostje izničil prednost ter na odmor odšli s 2 točkama prednosti. V 25. minuti 2. polčasa je bil izid še izenačen (38-38), nato pa so košarkarji Plame Pur prevzeli vodstvo, ki ga vse do konca niso več izpustili iz rok. V 38. minuti se je Elektra uspela približati le na 5 točk zaostanka, vendar kaj več kot to ni zmogla. Zaradi poškodbe gležnja ni nastopil Pavle Cvetinoviæ. Za domače je največ točk dosegel Sanel Bajramliæ (18 in 9 skokov).

2. SKL, 6. kolo

26.11.2016 20:00, šD šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 60 - 68 PLAMA PUR

(19 - 11, 13 - 23, 12 - 17, 16 - 17)

Strelci za Elektro: Bajramliæ 18 (9 skokov), Babajiæ 12 (7 skokov), Ojsteršek 10, Žnidar Petelinšek 10 (4 skoki), , Zagorc 6 (7 podaj), Jurko 4.

Statistika KZS

Razpored in rezultati

Naslednja tekma:

2.SKL, 7. krog: AKK BRANIK MARIBOR - ELEKTRA šOšTANJ (04.12.2016 ob 18.00, šD Lukna)