2. SKL: Elektra melje dalje, 5. zaporedna zmaga

ELE 19. marec, 2017
249

Tokrat je padla ekipa Slovenskih Konjic v gosteh z rezultatom 74:76. Začetek tekme je potekal po naših željah, saj je Elektra v 3. minuti prišla do vodstva 3:9. Kmalu zatem so jih tekmeci ujeli in Replica Omega Constellation prevzeli pobudo, ki je trajala vse do konca 3. četrtine. Po zaustanku 13 točk v 20. minuti srečanja, je Elektra počasi prevzela vajeti v svoje roke in prednost izničila do konca 3. četrtine. Čeprav so v zadnji čertini Elektrini košarkarji vodili že za 9 točk, se Konjičani niso predali, po nezbranosti Elektre v zadnji minuti so prišli celo do le dveh točk zaostanka, kar pa vseeno ni bilo dovolj že za 5. zaporedno zmago Elektre. Največ točk sta dosegla Jan Rizman (26) in Sanel Bajramliæ (20), z izjemno timsko igro je blestel tudi prvi organizator Žiga Zagorc, ki kar 11 krat uspešno podal, ob tem pa pobral tudi 8 odbitih žog. V soboto, 25.03.2017, v šoštanj prihaja ekipa ECE Triglav.

2. SKL, 19. kolo

18.03.2017 19:00, šD Slovenske Konjice

KONJICE 74 - 76 ELEKTRA šOšTANJ

(25 - 17, 19 - 14, 7 - 21, 23 - 24)

Strelci za Elektro: Rizman 26 (8 skokov in 6 podaj), Bajramliæ 20 (5 skokov), Kosi 9, Cvetinoviæ 9 (7 skokov, 3 podaje), Hasiæ 7, Zagorc 3 (8 skokov in 11 podaj), Žnidar Petelinšek 2.

Statistika KZS

Razpored in rezultati

Naslednja tekma:

2. SKL, 20. krog: ELEKTRA šOšTANJ - ECE TRIGLAV (25.03.2017 ob 19.00, športna dvorana šoštanj)