2. SKL: Elektra do 3. zaporedne zmage

ELE 5. marec, 2017
249

Elektra je dosegla novo pomembno zmago v boju za obstanek v 2. SKL. V gosteh je premagala ekipo Plama Pur. V izjemno živčni tekmi, trener gostiteljev je namreč prejel kar dve tehnični napaki, so Elektrini košarkarji pobudo prevzeli v tretji četrtini, ki so jo dobili s rezultatom 17:27. V zadnji četrtini, v kateri se je razlika ves čas gibala okoli 10 točk, je Elektra nadzorovala srečanje in tekmo rutinirano pripeljala do konca. Jan Rizman je dosegel 32 točk. Naslednjo soboto v šoštanj prihaja ekipa AKK Branik Maribor. Zmaga je nujna, zato vljudno vabljeni, da z vašo podoporo s tribun pomagamo fantom v boju za obstanek!

2. SKL, 17. kolo

04.03.2017 19:30, Oš Antona Žnideršiča

PLAMA PUR 82 - 90 ELEKTRA šOšTANJ

(26 - 17, 13 - 21, 17 - 27, 26 - 25)

Strelci za Elektro: Rizman 32 (4 skoki in 4 podaje), Bajramliæ 17 (4 skoki), Hasiæ 15 (7 podaj), Cvetinoviæ 10 (6 skokov), Zagorc 5, Žnidar Petelinšek 4, Ivenčnik 4, Deškovič 3.

Statistika KZS

Razpored in rezultati

Naslednja tekma:

2. SKL, 18. krog: ELEKTRA šOšTANJ - AKK BRANIK MARIBOR (11.03.2017 ob 20.00, športna dvorana šoštanj)