ELE 8. julij, 2008
2. poletni košarkarski tabor KK Elektra

Od 23. do 27. junija 2008 je v organizaciji Košarkarskega kluba Elektra Šoštanj potekal že drugi poletni košarkarski tabor za osnovnošolke in osnovnošolce. Vsak dan so otroci v Športni dvorani Šoštanj, telovadnici Partizan ter na prenovljenem zunanjem igrišču vneto trenirali in tekmovali, predvsem pa spoznavali nove prijatelje ter razvijali zdrav duh v zdravem telesu.

Letošnji tabor je v primerjavi z lanskoletnim predstavljal korak naprej, saj se ga je pod vodstvom trenerjev Tomaža Hermana in Luke Dobovičnika udeležilo kar 24 otrok, ki so ob koncu prejeli vsak svojo majico in košarkarsko žogo, ter zagotovili, da se ga prihodnje leto udeležijo v še večjem številu.

FOTOGALERIJA S TABORA!