13. MEMORIAL MATJAŽA NATKA

ELE 20. oktober, 2017
13. MEMORIAL MATJAŽA NATKA

Prihodnjo soboto, 28.10.2017, bo v športni dvorani šoštanj potekal tradicionalni Natkov memorial. Ker v letošnji sezoni KK Elektra nima članske ekipe, bo 13. izvedba memoriala prevzela program Dneva Elektre in v takšni obliki potekala tudi v bodoče. Na memorialu se bodo predstavile mlajše slekecije Elektre, Elektrina šola košarke ter Veterani Longines Evidenza Replica Elektre. Točen program si oglejte na plakatu. Vljudno vabljeni na praznik košarke v šoštanju!