11. memorial MATJAŽA NATKA

ELE 1. oktober, 2014
138

Košarkarski klub Elektra že vse od leta 2004 organizira memorial v spomin na Matjaža Natka, dolgoletnega zelo aktivnega košarkarja, trenerja in funkcionarja kluba. Letos se bo tako odvijal že 11. leto zapored, na memorialu, ki se izvede kot prijateljski turnir povabljenih ekip, pa bodo letos poleg domače Elektre igrali še Maribor Nova KBM, Hopsi Polzela in šentjur Gorenjska gradbena družba.


Matjaž Natek (1933 – 2002) je svoje življenje posvetil razvoju košarke, saj je bil več kot 50 let aktiven na lokalnem in državnem nivoju kot igralec, trener, sodnik in košarkarski funkcionar. Poleg tega je bil tudi dolgoletni ravnatelj Osnovne šole Biba Roeck, dolgoletni predsednik Krajevne skupnosti šoštanj, svetnik v svetu Občine šoštanj, predsednik Pihalne godbe šoštanj in član upravnega odbora športne zveze šoštanj. Zelo je pripomogel k razvoju košarkarskega kluba Elektra in pustil velik pečat v košarki na območju šaleške doline kot tudi na območju celotne države.

11. memorial MATJAŽA NATKA se bo odvijal v petek, 03.10. in v soboto, 04.10.2014 v športni dvorani šoštanj.


Na turnirju bodo sodelovale naslednje ekipe:

- KK Elektra šoštanj

- KD Hopsi Polzela

- KK Maribor Nova KBM

- KK šenčur Gorenjska gradbena družba

 

Program:

PETEK, 03. oktober 2014:

17:30 – Hopsi Polzela : šenčur Gorenjska gradbena družba

19:15 – uradna otvoritev memoriala

20:00 – Elektra šoštanj : Maribor Nova KBM


SOBOTA, 04. oktober 2014:

17:30 – tekma za 3. mesto

20:00 – tekma za 1. mesto

21:30 – zaključek memoriala in podelitev pokalov

 

Vabljeni VSI!!! Pridite in navijajte za naše fante!!! Pridite in bodite del že 11. NATKOVEGA MEMORIALA!!!

 

Na vse tekme v okviru memoriala je VSTOP PROST!

 

Dodatne informacije:

Sekretar kluba: Darko Pavloviæ, tel: 031/429-319

 

Iskanje