novice aktivnosti fotogalerija gradiva povezave kontakt RSS kanali

Košarkarski klub Elektra je že več kot 65 let nosilec športne panoge košarka v Šaleški dolini (Šoštanj, Velenje in Šmartno ob Paki). V mladinskih selekcijah vsaj enkrat tedensko trenira okoli 200 mladih igralcev in igralk. Članska ekipa Elektra Šoštanj, ki je več sezon zapored uspešno nastopala tudi v 1.  slovenski košarkarski ligi, trenutno klubske barve zastopa v 2. slovenski košarkarski ligi. 

English
english language
O KLUBU
ČLANSKA EKIPA
MLAJŠE SELEKCIJE in ŠOLA KOŠARKE
UGODNOSTI ZA ČLANE KK ELEKTRA
VETERANI
SPONZORJI in POKROVITELJI
Avtor: Aleš Ferenc
Iskanje
 
Novice v moj e-predal

prijava   odjava


Domov > MLAJŠE SELEKCIJE in ŠOLA KOŠARKE

MLAJŠE SELEKCIJE 2016/2017
Vodja mlajših selekcij: Tomaž Herman


 

 

Trener mladincev U19: Dušan Maličević

Igralci: Enis Bečarevič, Martin Golob, Nejc Ivenčnik, Martin Jurko, Jan Kikec, Tadej Kosi, Primož Kresnik, Domen Kučis, Vid Ojsteršek, Nejc Pašič, Andraž Praunseis, Andraž Ravnikar, Igor Rojnik, Miha Rotovnik, Donovan Špendau, Tim Vertačnik, Rok Žnidar Petelinšek.

TERMINI TRENINGOV (Športna dvorana Šoštanj)
PONEDELJEK 16.45-18.00
SREDA 16.45-18.00
ČETRTEK 15.00-16.30
PETEK 17.00-18.00


 

 

Trener kadetov U17: Vladimir Rizman


Igralci: Peter Aleksič Kladnik, Enis Bečarevič, Jan Borišek, Tim Ferenc, Nik Ferenc, Jure Ferlic, Jan Kikec, Maj Koren, Domen Kučis, Vid Ojsteršek, Blaž Ojsteršek, Tjaž Podlinšek, Rok Radoja, Miha Rotovnik, Maks Žnidar.

TERMINI TRENINGOV (Športna dvorana Šoštanj)
PONEDELJEK 16.45-18.00
SREDA 16.45-18.00
ČETRTEK 15.00-16.30
PETEK 17.00-18.00


 

 

Trenerja starejših pionirjev U15: Franc Rupreht in Mojmir Cilenšek


Igralci: Peter Aleksič Kladnik, Tim Ferenc, Nik Ferenc, Lovro Glojek, Rok Hudournik, Šimen Jelen, Anže Krejan, Sven Lešnik, Nace Lesnjak Notersberg, Timotej Majcenovič, Valter Meh, Žiga Miklavžina, Aleksander Mraovič, Filip Ocvirk, Blaž Ojsteršek, Tadej Ovčar, Urban Podvratnik, Enej Sablatnik, Aljaž Sovič, Aljaž Vetrih, Lan Vidonja, Jošt Vodušek.

TERMINI TRENINGOV
PONEDELJEK 16.30-18.00 (Partizan Šoštanj)
TOREK 17.00-18.30 (OŠ KDK Šoštanj)
PETEK 16.30-17.45 (OŠ Gorica Velenje)


 

 

Trener mlajših pionirjev U13: Tomaž Herman


Igralci: Bor Bastič, Din Bečarevič, Vid Borišek, Vid Božičevič, Jan Cukjati, Lovro Glojek, Andraž Holešek, Rok Hudournik, Gal Janžovnik, Šimen Jelen, Tadej Kumer, Nace Lesnjak Notersberg, Rok Marinšek, Žiga Miklavžina, Mateja Mitrovič, Filip Ocvirk, Tadej Ovčar, Aljoša Pečnik, Tim Rene Pungartnik, Tevž Radšel, Filip Razdevšek, Vid Turinek, Tilen Verbič Kovačič, Maj Žavbi.

TERMINI TRENINGOV
PONEDELJEK 15.00-16.30 (ŠC Velenje)
TOREK 17.00-18.30 (OŠ KDK Šoštanj)
PETEK 14.30-16.00 (OŠ KDK Šoštanj)


 

 

V sodelovanju s Portalom sostanj.info