Domov > Spletne povezave
Prikaz: 1 - 20 od 20
Iskanje:
Eurobasket.com, 13823 ogledov

Spletna stran ponuja veliko informacij iz sveta košarke in sicer za področje celega sveta. Posebna stran je namenjena slovenski košarki.

FIBA - Mednarodna košarkarska zveza, 4223 ogledov

FIBA - Mednarodna košarkarska zveza.

KD Slovan, 7504 ogledov

Spletna stran Košarkarskega društva Slovan iz Kodeljevega, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Elektra na Facebook-u, 8227 ogledov

Od začetka leta 2009 ima KK Elektra svojo predstavitev tudi na najbolj razširjenem socialnem omrežju, Facebook-u. Vsi uporabniki Facebooka se lahko registrirajo kot oboževalci in s tem pridobijo dostop do ažurnih novic o dogajanju glede košarke v Šaleški dolini.

KK Grosuplje, 4846 ogledov

Spletna stran Košarkarskega kluba Grosuplje, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Helios Domžale, 12595 ogledov

Spletna stran Košarkarskega kluba Helios iz Domžal, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Hopsi Polzela, 12107 ogledov

Spletna stran Košarkarskega kluba Hopsi Polzela, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Krka NM, 6834 ogledov

Spletna stran Košarkarskega kluba Krka iz Novega mesta, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Maribor Messer, 7176 ogledov

Spletna stran Košarkarskega kluba Maribor Messer, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Portorož, 3835 ogledov

Spletna stran Košarkarskega dkluba Portorož, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Rogaška Crystal, 6233 ogledov

Spletna stran Košarkarskega kluba Rogaška Crystal, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Tajfun, 6406 ogledov

Spletna stran Košarkarskega kluba Tajfun, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Union Olimpija, 12993 ogledov

Spletna stran Košarkarskega kluba Union Olimpija iz Ljubljane, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

KK Zlatorog Laško, 11024 ogledov

Spletna stran Košarkarskega kluba Zlatorog Laško, ki s člansko ekipo nastopa v 1. A SKL.

Kosarka.si, 12275 ogledov

Portal kosarka.si - kjer je košarka doma!

Košarkarska zveza Slovenije, 4444 ogledov

Spletne strani Košarkarske zveze Slovenije.

Občina Šoštanj, 2861 ogledov

Spletne strani Občine Šoštanj imajo namen združevati vse, kar se zanimivega dogaja v povezavi z občino in Občino. Strani vsebujejo zanimive novice, predstavitev krajevnih skupnosti, osnovne podatke o društvih s sedežem v Občini Šoštanj, predstavitev organov občine, osnovno predstavitev mesečnika LIST, objava občinskih pravnih aktov ter še nekaj drugih zanimivosti. Vredno ogleda je tudi statistično poročilo za Občino Šoštanj, saj lahko izvemo marsikaj zanimivega.

Portal Slovenska košarka, 5200 ogledov

Portal Šoštanj info, 2246 ogledov

Portal Šoštanj.info - informacije in podatki o zahodnem delu Šaleške doline na enem spletišču!

Športna zveza Šoštanj, 3117 ogledov

Športna zveza Šoštanj združuje 18 športnih društev, ki delujejo na območju Občine Šoštanj. Poleg povezovanja športnih društev zaradi uresničevanja skupnih interesov Športna zveza Šoštanj vodi aktivnosti ob dnevih rekreacije ter upravlja športni objekt Dom TVD Partizan v Šoštanju.

Stran:   1
Prikaz: 1 - 20 od 20