Domov >  Novice > Dobra igra Elektre proti košarkarjem Uniona Olimpije (06.04.2003) Ostale novice

Avtor: Bojan Rotovnik

V nedeljo, 6. aprila 2003, je v večernih urah potekala košarkarska tekma v ligi od 1. do 8. mesta med domači košarkarji in slovito Union Olimpijo. Košarkaši Elektre so prikazali borbeno igro in večkrat spravili na noge okoli 600 gledalcev v športni dvorani Šoštanj.

Na koncu so zasluženo slavili gostujoči košarkarji z rezultatom 67:103. Gostitelji pa so pokazali, da so opravičeno člani elitne osmerice slovenskih košarkarskih klubov.

Omenjeni subjekti:
KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA