Domov >  Novice > Rezultati turnirja Elektrine šole košarke v Velenju (18.12.2017) Ostale novice

V soboto, 09.12.2017, je na Osnovni šoli Livada v Velenju potekal prijateljski turnir Elektrine šole košarke. Med sabo so se pomerile selekcije iz Šmartnega ob Paki-Šoštanj pod vodstvom trenerja Miška Cilenška ter Velenja, ki jih vodi Marko Kremer.

REZULTATI:

VELENJE U9 25 - 25 ŠMARTNO OB PAKI-ŠOŠTANJ U9

Za Šmartno ob Paki-Šoštanj so igrali: Jan Kodrun, Taj Ogrizek, Leon Švener, Jure Ojsteršek, Rinor Xhoxhaj, Alex Mlakar, Urban Grm, Matija Čepelnik in Lukas Andrejc Sevčnikar.

VELENJE U11 23 - 23 ŠMARTNO OB PAKI-ŠOŠTANJ U11

Za Šmartno ob Paki-Šoštanj so igrali: Luka Radisavljevič, Maj Škorjak, Gregor Aleksič Kladnik, Patrick Travner, Anes Dedić, Anej Pustinek, Matej Kumer, Maks Peršič, Jakob Reberšak in Lenart Dermol.