Domov >  Novice > Turnir Elektrine šole košarke v Šmartnem ob Paki (27.11.2017) Ostale novice

Pretekli vikend je na Osnovi šoli Šmartno ob Paki potekal turnir Elektrine šole košarke, kjer sta poleg Elektre nastopili še ekipi Celja in športnega društva RIS. Elektrini košarkarji so zabeležili dve zmagi in poraz.

TURNIR Elektrine šole košarke Šmartno ob Paki

25.11.2017, Osnovna Šola Šmartno ob Paki

U-9 (l. 2009 in mlajši)

Elektra 19 - 28 Celje

RIS 25 - 45 Celje

Elektra 35 – 19 RIS

Za Elektro so igrali: Jon Juras, Lev Juras, Alex Mlakar, Matija Čepelnik, Jure Ojsteršek, Lukas Andrejc, Jan Kodrun /kap/, Leon Švener in Urban Grm.

U-11 (l. 2007 in mlajši)

Elektra 48-23 RIS

Za Elektro so igrali: Maj Škorjak /kap/ 8, Lev An Juras 7, Matej Kumer 7, Lenart Dermol 4, Gregor Aleksič Kladnik 7, Bor Kugonič 7, Jakob Reberšak 6, Anes Dedić 2.

FOTOGALERIJA (Foto: Bojan Juras)