Domov >  Novice > Elektrina šola košarke Šoštanj-Šmartno ob Paki odigrala prijateljsko tekmo v Celju (02.11.2017) Ostale novice

V Celju je bila odigrana prijateljska tekma med Elektrino šolo košarke Šoštanj-Šmartno ob Paki ter domačo selekcijo KK Celje. Zmaga je tokrat ostala doma, celjani so zmagali z rezultatom 41-25.

24.10.2017, III. Osnovna šola Celje

KK CELJE U11 41-25 ELEKTRINA ŠOLA KOŠARKE ŠOŠTANJ-ŠMARTNO OB PAKI

Za Elektro so nastopili (beli dresi): Lev An Juras, Bor Kugonič, Jakob Reberšak, Maks Peršič, Patrick Travner, Matej Kumer, Maj Škorjak, Gregor Aleksič Kladnik in Tadej Kodrun (kap.).

Trener Elektre Harry Winston Replica: Miško Cilenšek.