Domov >  Novice > 2. SKL: Avtobusni prevoz navijačev na gostovanje v Sežano (05.04.2017) Ostale novice

Košarkarji Elektre se to soboto odpravljajo na izjemno pomembno gostovanje v bitki za obstanek k ekipi Mesarija Prunk Sežana. Ker je vsaka podpora s tribun v tem trenutku zelo dobrodošla, bo tudi tokrat za navijače Elektre omogočen avtobusni prevoz na tekmo. Vsi, ki bi radi skupaj s košarkarji Elektre potovali na gostovanje v Sežano in jih vzpodbujali s tribun, kontaktirajte g. Franca Vaha na 040 297 458. Za tiste, ki imate poravnano članarino za leto 2017, je prevoz brezplačen, za ostale prevoz znaša 5€. Prostih mest ni veliko, zato pohitite s prijavami. Odhod je v soboto, 08.04.2017 ob 15.15 izpred Športne dvorane Šoštanj. Povratek sledi v poznih večernih urah.