Domov >  Novice > 2. SKL: Grosuplje premočan tekmec na prvi domači tekmi v sezoni (03.11.2016) Ostale novice

Elektra je na prvi domači tekmi 2. SKL v sezoni doživela poraz proti ekipi Grosuplja. Gostje so stvari na svoje mesto postavili že prvi četrtini, ki so so jo dobili s 6 - 23. Za nameček se je v prvi četrtini poškodoval še najboljši domači igralec Sanel Bajramlić. V nadaljevanju je Elektra zaigrala bolje in nudila dostojen odpor veliko močnejšemu tekmecu. 19 točk je dosegel Pavle Cvetinović, po 9 sta jih dosega Rok Žnidar Petelinšek ter Tadej Kosi. Čez dva dni Elektra gostuje pri Parkljih.

2. SKL, 2. kolo

02.11.2016 20:00, Športna dvorana Šoštanj

ELEKTRA ŠOŠTANJ 47 - GROSUPLJE

(6 - 23, 13 - 17, 18 - 22, 10 - 14)

Strelci za Elektro: Cvetinović 19  (12 skokov), Žnidar Petelinšek 9, Kosi 9, Praunseis 5 (3 skoki), Babajić 5 (6 skokov).

Statistika KZS

Razpored in rezultati