Domov >  Novice > MLAJŠE SELEKCIJE: Mladinci dobili 1. kolo kvalfikacij, starejši pionirji izgubili na Vranskem (11.09.2016) Ostale novice

Težko pričakovana prva tekma kvalifikacij za 1. A slovensko košarkarsko ligo za mladince se je razpletla po željah domačih. Ekipa Dušana Maličevića je premagala Slovan z rezultatom 76:65 . Glavno vlogo sta pri Elektri odigrala Andraž Praunseis (19) in Tadej Kosi (14). Povratna tekma bo naslednjo nedeljo na Kodeljem v Ljubljani. Starejši pionirji so pod vodstvom Miška Cilenška odigrali prijateljsko tekmo na Vranskem in izgubili z rezultatom 69:31.

KVALIFIKACIJE MLADINCEV U19 ZA 1.SKL, 2. krog, 1. tekma

11.09.2016 18.00, Športna dvorana Šoštanj

ELEKTRA ŠOŠTANJ 76 - 65 SLOVAN

(18 - 13, 14 - 14, 19 - 20, 25 - 18)

Strelci za Elektro: Praunseis 19 (3x3), Kosi 14(3x3), Rojnik 7, Ivenčnik 8, Jurko 16, Žnidar Petelinšek 7, Ravnikar 3, Ojsteršek 2.

STATISTIKA KZS

Dušan Maličević, trener U19: "V pričakovano težki tekmi z nasprotnikom, ki nas je v kadetski kategoriji večkrat premagal, smo dosegli zmago, vendar moramo vedeti, da je to šele prvi polcas. V nedeljo nas čaka povratna tekma, ki bo vse prej kot lahka. Čestitam fantom za zmago in borbenost. Večina teh fantov je v treh dneh odigrala tri tekme, saj so tudi igralci članske ekipe, ki je čez vikend igrala turnir v Slovenskih Konjicah. Moramo se regenerirati in spočiti, potem pa se dobro pripraviti na povratno tekmo."

U15-PRIJATELJSKA TEKMA NA VRANSKEM

09.09.2016 16.25, ŠD Vransko

VRANI VRANSKO 69-31 ELEKTRA ŠOŠTANJ

(12 - 11, 19 - 6, 11 - 9, 26 - 5)

Za Elektro so igrali: Valter Meh, Tim Ferenc, Nik Ferenc, Urban Podvratnik, Peter Aleksič Kladnik in Jošt Vodušek (kapetan).