Domov >  Novice > Poletni košarkarski tabor ŠOŠTANJ 2016 (26.05.2016) Ostale novice

Letošnji košarkarski tabor za osnovnošolce bo potekal od 22. do 26. avgusta 2016 od 09. do 12. ure v športni dvorani OŠ KDK v Šoštanju. Vse potrebne informacije dobite v prijavnici, ki je dostopna tukaj. Izpolnjeno prijavnico oddajte svojemu trenerju ali jo pošljite na naslov kluba: KK Elektra, p.p. 9, 3325 Šoštanj ali e-mailu: info@kk-elektra.si. Zadnji rok za prijavo je 12.8.2016.

Košarkarski tabor je pogled na svet in življenje skozi košarko. Z udejstvovanjem boste pokazali svojo trdnost, samozavest in željo po tem, da postanete zdrave in zrele osebnosti za vse izzive, ki vas čakajo v življenju. V košarkarskem taboru potekajo treningi in tekmovanja, predvsem pa gre za spoznavanje novih prijateljev, skupna druženja in zdrav način preživljanja prostega časa v poletnih mesecih. Skozi naša druženja se bomo dotaknili vseh pomembnejših elementov in prvin košarkarske igre, jih izboljšali in hkrati vztrajali v športnem duhu in razvijanju prijateljstva.