Domov >  Novice > MLAJŠE SELEKCIJE: Zaključen 5. turnir Elektrine šole košarke (25.05.2016) Ostale novice

V torek, 24. maja 2016, je Osnovni šoli KDK v Šoštanju potekal 5. turnir igralcev iz Elektrinih šol košarke, ki poteka pod vodstvom trenerjev Miška Cilenška ter Marka Kremerja. Igralci iz šol košarke so se tokrat na treh tekmah pomerili z vrstniki iz Šmarja pri Jelšah.

5. TURNIR ELEKTRINE ŠOLE KOŠARKE

24.05.2016, OŠ KDK Šoštanj

16.15, 3. razredi  l. 2007 in mlajši in 2006 B

ELEKTRA ŠOŠTANJ 15 - 30 ŠD OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH

Za Elektro so igrali: Bor Kugonič, Jernej Berkenjačevič, Tai Fajdiga, Rene Pačnik, Teo Dvoršak, Žan Pajk, Jan Guček, Filip Juhart, Luka Fajmot, Vid Goršek.

17.00, 4. razredi  l. 2006 A in 2005 B

ELEKTRA ŠOŠTANJ 45 - 22 ŠD OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH

Za Elektro so igrali: Jaša Ježovnik, Nej Kodrun, Jan Pavel Pungartnik, Nace Kac, Lev Sekulič, Tit Maličevič, Andrija Mitrovič, Timon Košec, Anže Kalan, Tjaž Zadravec, Taj Lušničkič, Žan Pajk, Jan Guček.

Ob 17.55, 5. razredi l. 2005 A in 2004 B

ELEKTRA ŠOŠTANJ 27 - 35 ŠD OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH

Za Elektro so igrali: Gal Janžovnik, Tim Rene Pungartnik, Žak Brumšek, Maj Žavbi, Filip Razdevšek, Mateja Mitrovič, Din Bečarevič, Vid Božičevič, Bor Bastič, Nemanja Mijič, Jasmin Bešič.

Miško Cilenšek, sodnik in organizator turnirjev: “Na tekmah je sodelovalo 32 otrok Elektrinih šol košarke. S tem turnirjem smo zaključili  letošnjo sezono tekem šol košarke, ki zaključujejo z vadbo z 31. majem 2016.  Ob tem bi se zahvalili osebju šol OŠ Livada, OŠ Gorica, OŠ Šmartno ob Paki, na katerih so potekale vadbe ter OŠ KDK Šoštanj, na kateri smo organizirali tekmovanja.”