Domov >  Novice > Zanesljiva zmaga pionirjev U15 v Šentjurju pri Tajfunu (29.03.2015) Ostale novice

Pionirji pod vodstvom trenerja Tomaža Hermana so prišli do prepričljive zmage na gostovanju v Šentjurju. Premagali so ga z rezultatom 68:44. Stvari so postavili na svoje mesto že v prvi četrtini, ki so dobili z 19.9. Najboljši strelec Elektre je bil tokrat Jan Kikec, ki je dosegel 24 točk.

U15-1.SKL

29.03.2015 ob 13:30, OŠ Hruševec Šentjur

ŠENTJUR TAJFUN 44 - 68 ELEKTRA ŠOŠTANJ

(9 - 19, 18 - 19, 7 - 12, 10 - 18)

Strelci: Kikec 24 (4x3), Rotovnik 13 (3x3), Ojsteršek 13, Cerar 7, Kučis 5, Zager 4, Koren 2;

Izjava trenerja Tomaža Hermana:"Proti nekoliko oslabljenemu nasprotniku sta tokrat svoje minute najbolje izkoristila Jan Kikec in Miha Rotovnik, ki sta z meti izza črte ze na samem zacetku domačinom razblinila upanje na kakršnokoli presenečenje. Sicer so priloznost za igro dobili čisto vsi igralci."