Domov >  Novice > Elektra tudi na (16.03.2011) Ostale novice

Avtor: Tomaž Sinigajda

Košarkarji Elektre so danes na "povratni" prijateljski tekmi premagali Šentjur in tako opravili zadnji test pred sobotnim gostovanjem pri Union Olimpiji.

ELEKTRA ŠOŠTANJ : ŠENTJUR   80-74

(20-20, 16-13, 26-16, 18-25)

Elektra je vodila skozi vso srečanje in je brez večjih težav pripeljala tekmo do zmage. Ob koncu srečanja, kljub zmagi, domači trener Dušan Hauptman ni bil zadovoljen z prikazano igro. Nezadovoljen je bil predvsem zaradi slabega pristopa določenih igralcev, a upa da bo pristop v soboto proti Olimpiji veliko boljši.