Domov >  Novice > 12,13 in 14 december final four (08.12.2003) Ostale novice

Avtor: Borut Cerar

Finale pionirske lige.

V mesecu decembru bo v organizaciji KK Parklji Bežigrad v Ljubljani organizira turnir najboljših štirih pionirskih ekip Slovenije. Poleg organizatorja in KK Elektre, se je na finalni turnir direktno uvrstila še ekipa KK Janče. Preko kvalifikacij pa je Union Olimpija četrti udeleženec turnirja. Že sama uvrstitev na finalni turnir je za našo ekipo velik uspeh, zato potujemo na turnir neobremenjeni. Prva tekma bo v petek in sicer proti ekipi Janč, druga v soboto proti Bežigradu in tretja v nedeljo proti Olimpiji.