Domov >  Novice > Vabilo na 1. turnir regijskih selekcij za fante in dekleta U14 (letnik 1996 in mlajši) (28.01.2010) Ostale novice
Število vseh ogledov: 1963

Avtor: Tomaž Herman

Košarkarska zveza Slovenije v skladu s programom dela reprezentančnih selekcij

Košarkarska zveza Slovenije v skladu s programom dela reprezentančnih selekcij in regijskega selekcioniranja za fante in dekleta letnik 1996 in mlajše oranizira 1. turnir regijskih selekcij, ki bo potekal v nedeljo 31.1.2010 v telovadnici OŠ Šoštanj (fantje) in v Športni dvorani Šoštanj (dekleta), s pričetkom ob 9.30h.

Razpored obeh turnirjev:

-   09.30h VZHOD 1:VZHOD 2

-   11.15h ZAHOD 1:ZAHOD 2

Vabljeni!

VEČ O REGIJSKEM SELEKCIONIRANJU!