Novice Aktivnosti
10.06.2018 Poletni košarkarski tabor Šoštanj 2018

Košarkarski tabor je pogled na svet in življenje skozi košarko. Z udejstvovanjem boste pokazali svojo trdnost, samozavest in željo po tem, da postanete zdrave in zrele osebnosti za vse izzive, ki vas čakajo v življenju. V košarkarskem taboru potekajo treningi in tekmovanja, predvsem pa gre za spoznavanje novih prijateljev, skupna druženja in zdrav način preživljanja prostega časa v poletnih mesecih. Skozi naša druženja se bomo dotaknili vseh pomembnejših elementov in prvin košarkarske igre, jih izboljšali in hkrati vztrajali v športnem duhu in razvijanju prijateljstva.

17.04.2018 Redna letna skupščina KK Elektra 2018

25. aprila 2018 bo na Osnovni šoli Karla Destovnika Kajuha Šoštanj potekala redna letna skupščina Košarkarskega kluba Elektra Šoštanj. Več informacij v vabilu. V gradivih je objavljeno poslovno in računovodsko poročilo.

15.04.2018 Vabilo na otvoritev razstave "70 let Košarkarskega kluba Elektra Šoštanj"

V petek, 20. aprila 2018, bo v Muzeju usnjarstva na Slovenskem Šoštanj potekala otvoritev razstave z naslovom 70 let Košarkarskega kluba Elektra Šoštanj. Prireditev se bo začela ob 18. uri. Vljudno vabljeni!

13.03.2018 OŠ KDK Šoštanj odhaja na FINAL 4 Košarkarskega Superšolarja!

Danes se je na OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj odvil finalni turnir Košarkarskega Superšolarja – divizija VZHOD za starejše dečke. Na turnirju so sodelovale ekipe OŠ Domžale, OŠ Podčetrtek, OŠ Kajetana Koviča Poljčane in ekipa OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj, ki je v dobri meri sestavljena iz igralcev KK Elektra.

28.02.2018 Košarkarjki Osnovne šole KDK Šoštanj v finalu divizije VZHOD Superšolarja

V petek, 22.02.2018, je na OŠ Karla Destovnika Kajuha potekalo polfinale košarkarskega Superšolarja v diviziji VZHOD, skupina A. Za mesto na finalnem turnirju divizije VZHOD so se pomerile ekipe starejših dečkov osnovnih šol Tabor I Maribor, Olge Meglič Ptuj in Karla Destovnika Kajuha Šoštanj. Domača ekipa je pokazala prepričljivo boljšo igro in z veliko razliko premagala konkurente.

Vse novice
27.08.2018 Poletni košarkarski tabor Šoštanj 2018

Vse aktivnosti
Fotogalerije
16.01.2015: Elektra - Krka 14.01.0215

Nekaj utrinkov s tekme Elektre in Krke, ki se je odvijala 14.01.2015 v ŠD Šoštanj.

22.12.2014: Elektra - Šenčur

22.12.2014: Dan Elektre 2014