Domov > Fotogalerije > Sončkov dan 2009 Ostale galerije

Košarkarski klub Elektra se z ekipami mladih igralcev že nekaj let zapored redno udeležujejo festivala mladih v Novi Gorici, imenovanega SONČKOV DAN. Letošnjega Sončkovega dne, ki je potekal v nedeljo, 13. decembra 2009, so se udeležile kar 4 ekipe kluba in sicer: deklice Šoštanj (letnik 95 in ml.) pod vodstvom trenerke Andreje Didovič, ekipa šole košarke Livade (letnik 1997/98) pod vodstvom trenerja Marka Kremerja, ekipa šole košarke Šoštanj (letnik 1999/2000) pod vodstvom trenerja Tomaža Hermana in ekipa male šole košarke Šoštanj (letnik 2001 in ml.) pod vodstvom trenerja Rajka Rituperja.

Datum: 24.12.2009