Domov > Fotogalerije > Obisk košarkarjev Elektre Esotech v VDC SAŠA Ostale galerije

Članska ekipa Košarkarskega kluba Elektra je danes obiskala Varstveno-delovni center SA-ŠA v Velenju, kamor so jih na obisk povabili varovanci tega javnega zavoda. V VDC so košarkarjem pripravili prisrčen sprejem in pester program, kjer ni manjkalo športnih in družabnih iger. Ob koncu obiska so varovanci obljubili, da bodo obisk vrnili in si bodo ogledali eno izmed prihodnjih domačih tekem Elektre Esotech.

Tovrstno druženje med varovanci VDC in košarkarski Elektre ni bilo prvo, saj je tudi v pretekli sezoni članska ekipa obiskala VDC SAŠA.

Datum: 16.04.2009
Avtor: Bojan Rotovnik

V spretnostnem poligonu so z združenimi močmi uspešno opravili vse športne naloge!

Uvodni pozdrav direktorice VDC SAŠA.

Prve vaje iz joge, ki so jih morali nekateri igralci Elektre ponoviti pred zahtevno publiko.

Varovanci VDC SAŠA so predstavnikom KK Elektra izročili darilo v obliki lepe slike, ki so jo sami ustvarili.

Skupinska slika na športnem igrišču pred VDC SAŠA.

Športni poligon ni bil nič kaj lahek za vse tiste, ki so na vozičkih.

V košarkarski tekmi so po napeti končnici zmagali domačini s 55:53. Poražena ekipa Elektre je napovedala povratno tekmo prihodnje leto.

S padalom in skupinskim delom se lahko naredi marsikaj.

Igralci Elektre so se preizkusili v različnih športnih igrah.

Za konec pa še skupinska fotografija obeh košarkarskih ekip.