Domov >  Fotogalerije > Srečanje generacij košarkarjev Ostale galerije
Osrednja prireditev ob praznovanju tega visokega jubileja je bila v soboto, 13. septembra, ko je v šoštanjski športni dvorani potekalo srečanje generacij košarkarjev Šaleške doline. Na popoldanskih prijateljskih tekmah so se predstavile sedanje mlade generacije košarkarjev, zvečer pa so košarkarske vrline prikazali tudi bivši igralci članske ekipe. Veterani so igrali dve tekmi in sicer so se med sabo pomerili veterani do 50 let in veterani nad 50 let. Skupno se je na ta dan srečalo okoli 150 ljubiteljev košarke, ki so svoje druženje nadaljevali še pozno v noč v posebnem prireditvenem šotoru.
Datum: 13.09.2008
Avtor: Foto: Andrej Veternik in Bojan Rotovnik
Skupinska fotografija na srečanju generacij košarkarjev Šaleške doline.
« Prejšnja slika |  Fotogalerije  | Naslednja slika » |